Teklifimiz


Teklifimiz

Sayın Firma Yetkililerine,

Firmamız Afiyet Hazır Yemek Gıda ve Turizm A.Ş. yemek ihtiyacınızı karşılamaya taliptir.

ISO 9001 : 2000 belgesine sahip tedarikçilerimizden aldığımız malzemelerimizle kalite devamlılığını sağlamayı hedefliyoruz. Kısa sürede 5000’e çıkan kapasitemizle müşterilerimize ev yemeği hafifliğinde, hijyen ve kalite şartlarına uygun, sağlıklı ürünler üretmekteyiz.

Firmamız yöneticileri ve personeliyle “ÖNCE KALİTE VE HİZMET” politikasını benimsemiştir. Bu prensibini de ISO 9002 Kalite belgesini alarak perçinlemek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketimizin kurucusu Türkiye’nin Turizm önderlerinden Sheraton Hotels Inns işletmelerinden aldığı eğitim ve 36 yıllık iş tecrübesiyle sizlere hizmet için çalışmaktadır.

Mönülerimiz gıda mühendisimiz ve firma yetkilileri tarafından titizlikle insana gerekli günlük protein, karbonhidrat, vitamin ve kalori değerlerine göre hazırlanmaktadır. Her ay değişen standart mönümüzün yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan özel mönülerimiz de bulunmaktadır.

Firmamız yemek konusunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizlere sunmak için gerekli tüm kapasite ve anlayışa sahiptir.

En yakın zamanda görüşmek üzere…

Saygılarımızla…